Půjčka ACEMA Credit

Výše půjčky: 200 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Nebankovní půjčka Acema Credit s možností půjčit si velkou sumu peněz a s dlouhou dobou splácení. Půjčka je bezúčelová, takže ji lze použít na cokoli.

Výše půjčky200 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Jedna z nejlepších nebankovních institucí v oboru poskytování zajištěných úvěrů v ČR. Jejím cílem je spokojený zákazník. K dispozici klientům nabízí celou škálu profesionálních poradců, a proto jsou žádosti o nebankovní půjčky vyřízené velmi rychle. Neustále rozvíjí a upravuje nabídku svých služeb, aby zajistila maximální spokojenost všech zákazníků.

Acema Credit nebankovní půjčka je pro Vás vhodná v případě, že vlastníte nemovitost (nebo se za Vás někdo jiný zaručí svojí nemovitostí) a potřebujete si rychle půjčit peníze od 100 000 až do 5 000 000kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Velkým bonusem je, že nemusíte dokládat stálý příjem, jelikož ručíte svojí nemovitostí v ceně půjčky. O půjčku můžete zažádat i když jste zrovna v exekuci, nebo máte záznam trestním rejstříku, či v registru dlužníků.

Půjčka je bezúčelová a zažádat o ni může každý kdo má věk minimálně 18 let, pokud vlastní nemovitost. O půjčku lze zažádat na telefoní lince, nebo přes jednoduchý online formulář s kontatkními údaji (telefon, email). Finanční poradci společnosti Acema se Vám pak sami ozvou, aby doplnili veškeré podrobnosti. Metoda výplaty – po schválení žádosti dostanete peníze na svůj bankovní účet do 24h.

Kromě toho bezúčelového úvěru nabízí Acema Credit ještě další půjčky – účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, podnikatelskou půjčku, anebo konsolidaci úvěrů (sjednocení více menších úvěrů do jednoho velkého). U všech těchto půjček je ale podmínka, že musíte ručit nemovitostí. Při řádném hrazení splátek můžete využít možnost uhradit najednou až 25% jistiny každý 13. měsíc.

Základní informace o Acema Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • 100 000 až 5 000 000 kč (nový zákazníci maximálně 100 000kč)
  • bez kontroly registrů
  • flexibilní doba splatnosti →  1 rok  až 20 let
  • bez dokládání příjmů
  • i se záznamem v trestním rejstříku

Co k Acema Credit půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz a k tomu ještě buď např. rodný list, nebo pas)
  • výpis z katastru nemovitostí
  • doklad o vlastnictví nemovitosti (kupní či darovací smlouva atd.)

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o tuto nebankovní půjčku, musíte splňovat následující požadavky – věk 18 let a zaručit se vhodnou nemovitostí. Nemovitost nemusí být Vaše, pokud se za Vás zaručí její majitel.

U této půjčky nemusíte doložit stálý příjem. Na webu můžete využít jednoduché úvěrové kalkulačky, kde si libovolně nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte pár kontaktních údajů do jednoduchého online formuláře a ten odešlete. Pak se Vám otevře další dotazníkový formulář, kam vyplníte pár údajů ohledně nemovitosti, kterou budete ručit. Stačí vyplnit pouze základní informace jako je druh nemovitosti, Váš vztah k nemovitosti (majitel, nájemce atd.), kde se nachází, přibližnou cenu nemovitosti, zda-li  je na ní hypotéka či jestli nejste v exekuci.

K vyřízení této bezúčelové půjčky potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (např. pas), výpis z katastru (ne starší než 3 měsíce) a doklad o vlastnictví nemovitosti. Pokud bude za Vás ručit někdo jiný, musíte doložit jeho osobní doklady a doklady o vlastnictví nemovitosti. V případě schválení Vám částka bude připsána na účet nejpozději do 24h.

O půjčku můžete také velmi jednoduše a rychle zažádat prostřednictvím online formuláře na našich stránkách, kam stačí vyplnit pouze pár základních údajů a Vaše žádost se odešle přímo k rukám zaměstnanců společnosti Acema Credit. Ti se Vaší žádostí začnou ihned zabývat a poté Vás sami kontaktují.

Celkové hodnocení Acema Credit půjčky

Tato půjčka od Acema Credit se hodí zejména pro ty, kteří se mohou zaručit vlastní nemovitostí, a potřebují si zrovna půjčit rychle 100 000 Kč až 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Tato nebankovní půjčka je velmi rychlá, výhodná a mohou využít i nezaměstnaní, protože nemusíte dokládat stálý příjem. Je tedy vhodným řešením i pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou zažádat o bankovní půjčku, ale přitom se mohou zaručit nemovitostí. Stejně tak se hodí i pro osoby v exekuci, nebo se záznamem v trestním rejstříku. Za podání žádosti neplatíte předem žádné poplatky proto si můžete o půjčku zažádat v klidu. Jediným mínusem je, že pro nové klienty je nastaven maximální limit bezúčelové půjčky na 100 000 Kč. Doporučujeme řádně platit splátky, neboť poté můžete využívat dalších služeb od společnosti Acema Credit (například každý 13. měsíc můžete uhradit jednorázově až 25 %). Žádost o půjčku bývá vyřízena velmi rychle a peníze dostanete na svůj bankovní účet do jednoho dne od schválení.

Proč právě půjčka ACEMA Credit:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele

Podobné půjčky

Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní