Půjčka Emma’s Credit

Výše půjčky: 500 - 7 000 Kč, doba splácení: 5 - 45 dní

Nebankovní půjčka Emma’s Credit s možností první půjčky až 3 000 Kč se splatností 30 dní, další půjčky pak až 7 000 Kč se splatností 45 dní.

Výše půjčky500 - 7 000 Kč
Splatnost5 - 45 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Emma's Credit poskytuje rychlé krátkodobé půjčky, ale zatím u nás není příliš známá. Od Emma's Credit získáte malou půjčku, kterou rychle splatíte, ale za velmi vysoký úrok. Půjčka spadá do kategorie mikropůjček, o které je možné žádat podáním online žádosti. Půjčka a společnost Emma's Credit se zaměřuje především na rychlost a dostupnost finančních prostředků, abyste je měli vždy, když je zrovna potřebujete. Zároveň si firma zakládá na transparentnosti, takže dopředu víte, kolik Vás celkem bude půjčka stát.

Emma's Credit pracuje na základě automatizovaného systému, který si sama vyvinula. Jedná se o velmi složitý systém, na který začínají přecházet další a další nebankovní společnosti. Systém sám vyhodnocuje přijmuté žádosti a Vy tak máte odpověď obratem. Výhodou této moderní technologie je úplná absence papírování, schůzek s obchodními zástupci nebo dokonce telefonních hovorů s operátory zákaznických linek.

Díky Emma's Credit Vám mohou peníze přistát okamžitě na Vašem účtu, kdykoliv si vzpomenete. Půjčit si můžete malé částky od 500 Kč až po 7 000 Kč, ale jako nový klient dosáhnete pouze na 3 000 Kč. Společnost dodržuje zásady bezpečného úvěrování a tak si Vás musí prověřit jako klienta. Chrání tak nejen sebe před ztrátou, ale především Vás od potíží, které pak vznikají v případě, že se opozdíte se splátkami. Doba splácení je od 5 dní do maximálně 45 dní. Úroková sazba je velmi vysoká, a tak se to Emma's Credit snaží kompenzovat slevou na úrocích.

Žádost je naprosto jednoduchá a zvládne ji podat každý, kdo má přístup na internet. Jednoduše vyplníte několik údajů a žádost odešlete, posouzení probíhá okamžitě a tak do několika minut víte konečný výsledek. Šance na schválení je vysoká, takže pokud splňujete základní podmínky, půjčka Vám bude jistě přidělena. Okamžitě po schválení Vám jdou peníze na účet.

Základní informace o Emma's Credit půjčce:

  • rychlá online nebankovní mikropůjčka
  • automatizovaný systém schvaluje žádosti
  • peníze do 30 minut od schválení (pokud je pracovní doba)
  • možnost půjčit si malé částky 500 - 7 000 Kč, napoprvé 3 000 Kč
  • doba splácení je od 5 - 45 dní, napoprvé do 30 dní
  • úroková sazba je velmi vysoká, ale společnost to kompenzuje slevou na půjčku

Co k Emma's Credit půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • jste občan ČR s trvalým pobytem v ČR
  • nutný stálý příjem
  • bankovní účet na Vaše jméno

Žádost o půjčku

Z pohodlí Vašeho domova v dnešní době již zvládnete spoustu věcí, a tak žádost o půjčku není vyjímkou. Prostřednictvím online formuláře jednoduše zažádáte o tuto mikropůjčku. Pokud splňujete následující podmínky, můžete se pustit do vyplňování žádosti. Musíte být starší 18 let. Jste občanem České republiky a máte trvalé bydliště na území České republiky. Máte bankovní účet vedený na Vaše jméno. Je na Vás platný telefonní kontakt. Ověření bankovního spojení probíhá tak, že předložíte výpis z bankovního účtu. Podobně budete muset doložit svůj telefonní kontakt a emailovou adresu, ale jen pokud byla vaše žádost schválena.

Během procesu žádosti je Vám na základně personálních dat vytvořen uživatelský účet. Přihlašovací údaje Vám přijdou na email, který nemažte ani po úplném splacení půjčky. Přes uživatelský účet můžete sledovat veškeré informace o Vaší půjčce nebo si úvěr prodloužit nebo požádat o další. Zároveň můžete přes Váš účet dát vědět svým přátelům a známým o Emma's Credit a sdílet s nimi Vaši zkušenost.

Nejjednodušší způsob jak podat žádost, je snadno přes online formulář výše. Pouze vyplňte svá osobní data a nastavte si úvěr dle svého přání. Připravte si také své osobní doklady - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz,  rodný list, cestovní pas, atd.). Aby se systém měl podle čeho rozhodovat, bude potřebovat vidět potvrzení o výši Vašeho příjmu (např. výpis z bankovního účtu). Systém pak vyhodnotí Vaši žádost a nabídka Vám bude zaslána do 30 minut na email. Vy si vše důkladně prostudujte a pak už je jen na Vás, jestli návrh přijmete či nikoliv. Nabídka je samozřejmě nezávazná. Za předpokladu, že jste s nabízenou částkou, výší splátky a délkou splatnosti spokojeni, peníze Vám budou odeslány do 30 minut po přijmutí nabídky. Pokud nemáte bankovní účet u některé z větších bank, tak si na peníze budete muset počkat do druhého dne. Stejně tak, pokud žádost nebude schválena v pracovní době, budou peníze odeslány na Váš účet až následující pracovní den do 11 hodin.

Celkové hodnocení Emma's Credit půjčky

Mikropůjčka od Emma's Credit je velmi rychlá online půjčka, která poskytuje úvěry na základě automatizovaného systému, který vyhodnocuje žádosti. Vaši žádost posuzuje a nakonec i schvaluje chytrý software, který si vyvinula společnost Emma's Credit. Žádost může podat člověk starší 18 let s trvalým bydlištěm v České republice, s platným telefonním číslem a bankovním účtem na své jméno. Půjčku získáte i pokud máte exekuci, ale podmínky nedovolují být v insolvenci, dluhy u jiných nebankovních společností nevadí. Nepotřebujete ručitele ani nemusíte nic zastavovat. Není potřeba dokládat příjem, ale je nutné ho mít v alespoň minimální výši. Dokonce není potřeba kontrola registru ani trestního rejstříku. Odeslanou žádost vyhodnotí systém do 30 minut a ihned Vám pošle výsledek žádosti na email. Pokud nabídku přijmete, peníze Vám přijdou po schválení na bankovní účet. Dosáhnout můžete na 7 000 Kč, minimálně si však můžete půjčit 500 Kč. Úroková sazba je velmi vysoká, ale společnost to vynahrazuje slevou na půjčku pro nové klienty. Délka splácení je od 5 - 45 dní. Šance na získání úvěru je vysoká, což dokazuje i vysoké procento schválených žádostí.

Proč právě půjčka Emma’s Credit:

můžete získat až 7 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 7 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem

Podobné půjčky

Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Moneta Express půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.