Půjčka Ferratum půjčka

Výše půjčky: 500 - 10 000 Kč, doba splácení: 7 - 45 dní

Půjčka od Ferratum Bank je nebankovní půjčka se sjednáním online a výplatou na bankovní účet, bez nutnosti doložení příjmů a možností půjčky až 10 000 Kč.

Výše půjčky500 - 10 000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Ferratum Group je nadnárodní společností, která ve 20 zemích Evropy nabízí od roku 2005 půjčky bez ručení. Za dobu její existence si u ní půjčilo více než 1,5 milionu lidí a díky tomu má spoustu zkušeností ohledně toho, jaké služby jsou nejvíce žádané a podle toho může flexibilně přizpůsobovat své produkty. Na tuzemském trhu působí její dceřinná společnost Ferratum Bank.

Ferratum Bank nabízí rychlou, krátkodobou půjčku, která se hodí třeba v případě nečkaných výdajů těsně před výplatou, a kterou prostě splatíte o pár týdnu později. Je to jediná mikropůjčka u nás, kterou poskytuje banka. Výhodou je velká rychlost, s jakou Vám pošle půjčené peníze – do minuty od schválení Vaší žádosti budou peníze odeslány na Váš účet. Můžete si proto půjčit i "za pět minut dvanáct", když vyčerpáte všechny jiné možnosti jak potřebné peníze získat.

Podat žádost můžete dvěma způsoby, buď přes internet, nebo via SMS – díky tomu si můžete zažádat ať jste kde jste. Podání žádosti je jednoduché a netrvá dlouho. V případě, že jste nový klient, můžete využít akci pro nové zákazníky a vzít si půjčku.

500 Kč – 9 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní zcela zdarma a bez úroku – takto si můžete služby Ferratum Bank vyzkoušet bez obav. U této akce je důležité dodržet dobu splatnosti, protože jinak Vám po jejím překročení bude účtován poplatek za poskytnutí půjčky.

Přímo mikropůjčka Ferratum je v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 45 dní. K žádosti o půjčku nesmíte být zrovna v exekuci a nebo být zadlužený u Ferratum Bank. Půjčka je ale bez kontroly registrů, bez ručitele a i pro lidi se záznamem v trestním rejstříku. Půjčku Vám doporučujeme si řádně promyslet, neboť se k ní Vážou vyšší poplatky.

Základní informace o Ferratum půjčce:

  •  rychlá půjčka
  •  bez kontroly registru
  •  pro nové klienty půjčka až 9 000 Kč bez poplatků a bez úroku
  •  500 Kč až 10 000 Kč
  •  doba splatnosti 7 – 45 dní
  •  minimum dokladů

Co k Ferratum půjčce potřebujete:

  • být starší 21 let
  • občanský průkaz

Žádost o půjčku

Pokud se rozhodnete zažádat o mikropůjčku Ferratum, nejjednoduší způsob je přes náš formulář výše, kam vyplníte pouze některé kontaktní informace (jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon) a výši požadované půjčky. Žádost odešlete a pak musíte jen vyčkat, než Vás kontaktují pracovníci zákaznického servisu Ferratum Bank, kteří s Vámi proberou další detaily a ověří si Vámi uvedené údaje. Jestliže bude Vaše žádost schválena, peníze Vám budou ihned odeslány na Váš bankovní účet. Pokud máte účet u některé z velkých bank (KB, ČSOB, Česká spořitelna, GE Money bank nebo Unicredit bank), tak Vám peníze přijdou ihned. U ostatních bank Vám budou standardně připsány následující pracovní den.

Pokud jste novým zákazníkem Ferratum Bank, tak Vám operátor podrobně vysvětlí všechno ohledně Vaší půjčky a principu splácení. Peníze Vám budou odeslány až po ověření Vašeho účtu, proto musíte počítat s časovou prodlevou cca 1 hodina, v krajním případě až jeden den. Při každé další žádosti o půjčku ale budete mít registraci už hotovou a všechny údaje ověřené, proto dostanete peníze v podstatě ihned na účet, bez dalšího telefonického pohovoru s operátorem.

Noví klienti mohou kromě standardní mikropůjčky využít akci, při níž mají první mikropůjčku od 500 Kč až po 9 000 Kč s dobou platnosti 7 – 30 dní zcela zdarma (bez poplatků a s 0 % úrokem). Standardní mikropůjčka je v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 45 dní, u té ale musíte počítat s poplatky.

K vyřízení půjčky Feratum potřebujete pouze občanský průkaz a být starší než 21 let. V případě, že to bude vyžadovat situace můžete 2x prodloužit dobu její splatnosti, tato možnost je ovšem zpoplatněna. O půjčku můžete zažádat i na stránkách Ferratum Bank, tam je ale třeba vyplnit poněkud obsáhlejší formulář.

Celkové hodnocení Ferratum půjčky

Expresní mikropůjčka, kterou snadno vyřídíte odkudkoliv a kdykoliv, a to buď přes internet nebo na telefonu. Operátoři zákaznického servisu jsou Vám k dispozici 24/7. Pomůže Vám překlenout období do výplaty v případě nenadálých výdajů. Půjčit si můžete částku od 500 Kč až do 10 000 Kč, tu pak vrátíte (včetně úroků a poplatků) prostřednictvím jediné splátky. U první žádosti o půjčku přes internet Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, který s Vámi projde Vaše údaje a doplní vaší registraci o veškeré další podrobnosti. Poté už při každé další půjčce dostanete SMS s rozhodnutím ohledně Vaší žádosti. Půjčka je bez ručitele a nepotřebujete předkládat spousty dokladů, postačí občanský průkaz. Podmínkou je věk nad 21 let a nebýt v exekuci, nebo zadlužen u Ferratum Bank. Půjčka je bez registru a bez doložení příjmů. O půjčku lze žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Pro nové zákazníky je k dispozici akční mikropůjčka od 500 Kč do 9 000 Kč zcela zdarma – bez úroku a bez poplatků.

Proč právě půjčka Ferratum půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele

Podobné půjčky

Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.