Půjčka Home Credit půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 48 měs.

Nebankovní půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit bez poplatku, s možností půjčit si až 250 000 Kč, výplatou v hotovosti, na účet, ale i složenkou.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 48 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Home Credit je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních finančních služeb v České Republice. Na tuzemském trhu je již od roku 1997. Neustále se rozvíjí a inovuje své produkty, aby vyšla maximální vstříc svým zákazníkům. Vysoce si zakládá na transparentnosti svých produktů, zodpovědném přístupu, rychlosti vyřízení a komunikaci.

U nebankovních půjček kladně překvapí zejména úrokové sazby, které jsou skoro na úrovni s bankovními úroky a různé možnosti vyplacení peněz – standardního převod na účet, nebo si můžete půjčku nechat vyplatit hotově, či složenkou. Taktéž splácet můžete  různými způsoby – například přes složenky, nebo dokonce přes terminály Sazka.

Ve smlouvě jsou jasně veškeré případné poplatky či sankce. Bez Vašeho vědomí a souhlasu jsou podmínky neměnné. V případě, že se rozhodnete půjčku vrátit, tak to máte možnost učinit tak do 1 měsíce zcela zdarma a vrátit pouze to, co jste si půjčili. Všechny žádosti jsou pečlivě prověřeny a zákazníkům je doporučena ta nejlepší možnost s ohledem na jejich finanční situaci.

Home Credit se snaží maximálně vyjít vstříc při placení splátek – na neuhrazenou splátku Vás včas upozorní třeba pomocí SMS nebo emailu a to v dostatečném předstihu, aby jste stihli splátku uhradit včas a vyhnout se sankcím. V případě, že se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet, stačí zavolat a finanční poradci Vám pomohou najít vhodné řešení. Řádné splácení ale Home Credit ocení a to vrácením až 20 splátek. Také za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky. U hotovostních půjček oceníte zejména rychlost převodu, do 24h od podpisu smlouvy získáte k financím přístup.

Nebankovní úvěr Home Credit je ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč, je transparentní půjčka bez ručitele, s výhodným úrokem a dobou splatnosti v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Podle délky splatnosti se odvíjí výše bonusu za řádné splácení. Výše splátek i doba splatnosti je nastavitelná a lze ji změnit. Půjčku máte šanci získat i v případě, že jste v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjmy. Nevýhodou může být, že si Home Credit žadatele o půjčku ověřuje v registru.

Vedle bezúčelového půjčky nabízí Home Credit ještě další finanční služby jako konsolidace úvěrů ve výši 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splatnosti je od 12 měsíců do 7 let. U konsolidace musíte dokládat stáléhý příjem, mít čistý registr, trvalé bydliště v ČR a věk od 18 let do 65 let. Vyřízení konsolidace trvá maximálně 5 dnů. Konsolidace vhodná zejména nejste-li spokojení třeba s poplatky a úroky u svých současných půjček, nebo chcete sjednocením splátek snížit jejich celkovou výši. U Home Credit navíc můžete využít z řady dalších výhod, jako pojištění nebo odložení splátek.

O půjčku může zažádat každý starší 18 let s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru. K žádosti postačí předložit dva doklady totožnosti (z toho první musí být občanský průkaz a druhý například rodný list nebo řidičský průkaz. Jiné dokumenty nejsou vyžadovány, výši příjmu pouze uvedete do žádosti, ale nemusíte jí doložit. Peníze získáte do 3 dnů od schválení žádosti.

Základní informace o Home Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka od prověřené společnosti Home Credit
  • bez poplatků za zřízení či za předčasné splácení
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • půjčku lze do 1 měsíce bezplatně vrátit
  • odměna za řádné splácení
  • výhodné úroky
  • vyřízení je rychlé

Co k Home Credit půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • dva doklady totožnosti
  • čistý registr

Žádost o Home Credit půjčku

Zažádat o nebankovní půjčku Home Credit lze vícero způsoby – telefonicky na zákaznické lince, osobně na pobočce pošty (musíte si ale předem ověřit, zda-li konkrétní pobočka tuto možnost nabízí).

Nejpohodlnější varianta je ale přes internet – na stránkách společnosti Home Credit, v záložce půjčky najdete přehlednou úvěrovou kalkulačku. Snadno nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a zobrazí se Vám rozpis důležitých položek jako je výše úroku, předběžná výše bonusu za řádné splácení, RPSN atd. Doplníte kontaktní informace jako jméno a příjmení a kontaktní informace (mail a telefon) a pak na Vás čeká podrobnější formulář, kde musíte vyplnit v informace ohledně občanského průkazu – rodné číslo, místo narození, státní příslušnost, trvalé bydliště i kontaktní adresu, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti. Pak budete muset uvést údaje z druhého dokladu totožnosti. V předposledním kroku ještě uvedete výši Vašich příjmů, případně svého zaměstnavatele, ale nemusíte je doložit. Nakonec už jen vypíšete pár doplňujících údajů, nastavíte si půjčku dle libosti a můžete odeslat.

Nejjednodušší je ovšem zažádat o půjčku přímo přes internetový formulář na našich stránkách, po jehož odeslání se Vaší žádostí začnou rovnou zabývat zaměstnanci Home Credit, kteří Vás kontaktují ohledně dalšího postupu.

Celkové hodnocení Home Credit půjčky

Nebankovní půjčka s výhodným úrokem od stabilní a prověřené společnosti. U půjčky vás mile překvapí nízký úrok, který se blíží bankovním sazbám. Výše půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 8 let. Splátky a dobu splatnosti můžete v průběhu i změnit. Za řádné splácení Vás Home Credit odmění vrácením splátek. Výše této odměny se je závislá na délce splatnosti, přesnou částku se dozvíte předem. Půjčka na cokoliv je bez skrytých poplatků za zřízení, nebo předčasné splácení. V případě, že chcete od smlouvy odstoupit, do 1 měsíce to jde bezplatně. Home Credit si své žadatele ověřuje v registru, ale na druhou stranu zase nemusíte dokládat příjmy a k jejímu zřízení Vám postačí pouze dva doklady totožnosti a trvalý příjem.

Proč právě půjčka Home Credit půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.