Půjčka Perfect Money

Výše půjčky: 1 000 - 8 000 Kč, doba splácení: 5 - 42 dní

Bezúčelová půjčka od nebankovní společnosti Perfect Money s mírnými podmínkami, kterým vyhoví každý, dobou splatnosti až 28 dní a výší půjčky 1 000 Kč až 8 000 Kč.

Výše půjčky1 000 - 8 000 Kč
Splatnost5 - 42 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Nebankovní rychlá půjčka Perfect Money je ideální pro ty, kteří si nemohou půjčit od bankovních institucí, a to z nejrůznějších důvodů - např. kvůli nutnosti prokazovat příjmy, kvůi záznamu v registru dlužníků, či jen dlouhému schvalovacímu procesu a nutnosti obsáhlé administrativy).

Stejně tak je tato půjčka vhodná pro ty, kterým stačí půjčka nižší částky financí, protože úvěr Perfect Money je poskytován ve výši 1 000 až 8 000 Kč. Doba splatnosti je krátká, protože se jedná o tzv. krátkodobou půjčku. Doba splatnosti půjčky se pohybuje v době do jednoho měsíce, maximálně však 28 dní. Tuto dobu si libovolně můžete prodloužit, vždy o 7 dní, ale pouze dvakrát u jedné půjčky.

Půjčka Perfect Money se dá při první žádosti zřídit přes internet, ovšem je třeba poslat podepsané dokumenty poštou - tedy je potřeba zajít fyzicky na poštu. Tento krok nelze udělat nijak elektronicky, např. skenováním dokumentů a odesláním přes email. Ovšem toto zaslání dokumentů poštou má svou výhodu - v budoucnu už pak o půjčku stačí zažádat online a je velmi snadné ji získat a výplata půjčky pak probíhá téměř okamžitě, protože pro poskytovatele půjčky budete mít svou věrohodnost. 

Velikým plusem pro ty, kteří si berou tuto půjčku poprvé, a to tu, že si lze i napoprvé půjčit vyšší sumu peněz - až 8 000 Kč. Napoprvé tedy nejsou kladena žádná omezení výše půjčky, což je mezi nebankovními půjčkami poměrně vzácné. Dalším pozitivem je to, že poplatky Perfect Money půjčky jsou splatné až na konci spolu s celou dlužnou částkou, na začátku při jejím sjednání tedy nic neplatíte. 

Půjčku bez účelu Perfect Money jistě ocení také ti, kteří mají z nějakého důvodu záznam v registru dlužníků, jelikož se jedná o půjčku i pro dlužníky. Další výhodou je také to, že není potřeba dokládat potvrzení o pravidelnosti či výši příjmu, jde totiž o tzv. půjčku bez doložení příjmů ze zaměstnání nebo podnikání. Půjčka ovšem není vhodná pro cizince, ale pouze pro občany České republiky.

Základní informace o půjčce Perfect Money:

  • jde o půjčku bez doložení příjmů, o půjčku bez registru a bez ručitele
  • splatnost půjčky je až 28 dní s možností ji 2x prodloužit, vždy o 1 týden
  • sjednává se přes internet nebo telefon + je nutno zaslat podepsanou smlouvu poštou
  • na začátku nic neplatíte, poplatky se platí až na konci doby splatnosti půjčky
  • napoprvé si můžete půjčit až 8 000 Kč
  • půjčka je neúčelová, můžete ji využít na cokoli chcete

Co k půjčce Perfect Money potřebujete:

  • je Vám 18 let a více
  • máte platný občanský průkaz občana České republiky a nejste cizinec

Žádost o půjčku Perfect Money

O půjčku Perfect Money můžete požádat online přes internet či telefonicky, osobně to bohužel nelze. Telefonickou žádost můžete provést přes infolinku společnosti Perfect Money, jež funguje v pondělí až pátek vždy mezi 9 až 13 hodinou. Žádost můžete vyplnit také online, což lze udělat kdykoli i mimo pracovní dny či hodiny. Následně se Vám ozvou pracovníci Perfect Money a domluví s Vámi další detaily, či Vám zodpoví případné dotazy a poradí Vám.

Když budete žádat o půjčku, nepotřebujete k tomu žádné zvláštní dokumenty či informace, postačí pouze sdělit výši požadované půjčky a dobu její splatnosti. Dále pak sdělujete jméno, příjmení, svůj email a telefonní číslo, datum narození a číslo občanského průkazu. Za další je důležité vyplnit číslo svého bankovního účtu, na který si přejete Perfect Money půjčku vyplatit.

Dejte si pozor, abyste formulář vyplnili správně a bez chyb. Požadovanou informací je také Vaše adresa a i orientační čistý měsíční příjem, stejně jako zda na Vás byla vypsána exekuce, či jestli jste v insolvenci. Tyto informaci si Perfect Money pracovníci nebudou nijak ověřovat (např. u zaměstnavatele), ale chtějí je vědět. Na základě těchto údajů a odeslané žádosti o půjčku Perfect Money Vás pak budou pracovníci konaktovat a sdělí Vám, zda půjčku získáte, či nikoli, a to v nejbližší možné době, vše probíhá rychle.

S další půjčkou už se jen stačí přihlásit do klientské sekce Perfect Money a jednoduše během několika kliknutí bez nutnosti vyplňování dalších údajů o půjčku zažádat. Je pak velmi pravděpodobné, že Vám další půjčky budou schváleny. Tj. když "projdete" jednou napoprvé, máte vyhráno, protože už pro společnost Perfect Money budete prověřeným klientem bez rizika.

Doba splatnosti půjčky Pefect Money je zpravidla 28 dní, ovšem tuto dobu si můžete na žádost celkem 2x prodloužit, vždy o 1 týden, tedy celková splatnost může být až 42 dní. Další prodlužování půjčky už pak ale možné není a vše je nutné po těchto 42 dnech splatit, včetně poplatků za půjčku a úroků. 

Vyplacení půjčky a jeho rychlost jsou závislé na tom, kdy o ni požádáte. Zaměstnanci společnosti Perfect Money běžně pracují v pondělí až pátek mezi 9 až 17 hodinou, takže pokud zažádáte v tuto dobu, vyplacení půjčky může být rychlé a peníze tak můžete mít i do 12 hodin na účtu. Pokud zažádáte mimo tuto dobu, např. o víkendu a ve svátky, doba výpaty půjčky se může protáhnout.

Celkové hodnocení půjčky Perfect Money 

Půjčka Perfect Money je ideální pro ty z Vás, kteří si nemohou nebo nechtějí půjčit v bance. Není totiž třeba dokládat příjmy a jedná se také o tzv. půjčku bez registru. Lze mít tedy záznam v registru dlužníků, stejně jako záznam v rejstříku trestů. Velkou výhodou této půjčky je to, že žádné poplatky se neplatí předem, ale až s koncem splatnosti půjčky. Zároveň je půjčka Perfect Money specifická také tím, že napoprvé si můžete půjčit až 8 000 Kč, což je na první půjčku velmi ojedinělé na českém trhu. Pro některé může být nevýhodou odeslání podepsané smlouvy poštou při prvním půjčení, nicméně má to své výhody, a to, že další půjčky už jsou bezproblémové, velmi rychlé a s vysokou pravděpodobností Vám budou schváleny. Úroková sazba půjčky není nijak příliš vysoká, jde tedy o poměrně výhodnou půjčku, i když přesná úroková sazba závisí na volbě délky splácení a celkové výše půjčky. Výhodou je také možnost prodloužení splatnosti z 28 dní až o 14 dní.

Proč právě půjčka Perfect Money:

můžete získat až 8 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 8 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele

Jana, 51 let

Půjčku Perfect Money můžu jenom doporučit, půjčila jsem si 8 000 Kč na nábytek, jednání bylo vstřícné a úroky jsem zvládla v pořádku uhradit. Když si budu potřebovat půjčit znovu, určitě ráda znovu využiju.

Petr, 63

Zakládám si sám na profesionálním jednání a požadoval jsem, aby ten, od koho si půjčku vezmu, jednal stejně. S chováním a nabídkou Perfect Money jsem byl velmi spokojen a v budoucnu ji rád využiji znovu.

Kristýna, 24 let

Bála jsem se, že mi nikde nepůjčí, protože ještě studuju, nemám zaměstnání a stálý příjem, ale v Úvěromatu mi poradili a nakonec mi domluvili půjčku Perfect Money, se kterou jsem byla moc spokojená.

Podobné půjčky

Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.