Půjčka Sumo půjčka

Výše půjčky: 4 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 84 měs.

Sumo půjčka je poskytovaná nebankovní společností Bezvafinance a nabízí možnost půjčit si 1 000 - 50 000 Kč na dobu splácení až 7 let.

Výše půjčky4 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Sumo půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online. Je vyhledávána lidmi, kteří potřebují pokrýt i relativně vysoké náklady a přesně nevědí jak na to. Sumo půjčka Vám poskytne pomocnou ruku při výběru půjčky a pomůže Vám vše nastavit tak, jak potřebujete. Operátoři na zákaznické lince jsou velice ochotní a příjemní a pomohou Vám se zorientoavt ve finanční spleti podmínek, úrokových sazeb a poplatků.

Nebankovní společnost Bezvafinance nabízí férový úvěr bez skrytých poplatků a za transparentních podmínek. Na pokrytí nečekaných výdajů nabízí 1 000 - 50 000 Kč nehledě na to, jestli jste novým nebo již stálým zákazníkem. Úroková sazba je v porovnání s jinými nebankovními úvěry velmi nízká a začíná na 4 %. Délka splácení lze nastavit od 12 měsíců až po 84 měsíců. A pokud jste se dostali do začarovaného kruhu a Váš běžný příjem je nedostačující, Sumo půjčka Vám opět poskytne možnost požádat o další úvěr nebo nabídne možnost vyřešit vše pomocí splátkového kalendáře.

Pomocí online formuláře snadno a rychle zažádáte o Sumo půjčku. Nemusíte tak běžet do banky a vše uděláte z pohodlí svého domova. Vyplnění několika osobních údajů Vám zabere několik minut. Podat žádost o půjčku je úplně stejně jednoduché, jako byste si kupovali přes internet například boty. Po odeslání žádosti Vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti Bezvafinance, který Vám vysvětlí vše potřebné k podmínkám půjčky. Po vyřízení jdou peníze na Váš bankovní účet do maximálně 2 dnů. A pokud máte bankovní účet u jedné z těch větších bankovních institucí, peníze budete mít na účtu dříve.

Zažádat o půjčka Sumo mohou všichni, kteří jsou ve věku nad 18 let, mají účet v bance vedený na své jméno, a jsou občany České republiky s trvalým bydlištěm. Žadatelé musí mít stálý příjem a měli by být schopni ho doložit. Stálý příjem je možné prokázat například pracovní smlouvou, výpisem z bankovního účtu nebo výplatní páskou. Povolena je exekuce, záznam v trestním rejstříku, ale naopak je vyžadována kontrola registru dlužníků. Žádat nemohou lidé, kteří již splácí jinde nebo jsou v insolvenci. Nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu.

Základní informace o Sumo půjčce:

 • online úvěr pro zaměstnané
 • možnost čerpání na cokoliv
 • peníze obvykle do 2 dnů
 • půjčka ve výši 1000 - 50 000 Kč
 • doba splácení je 1 - 7 let
 • úroková sazba od 4 %
 • bez záznamu v registru a nesmíte být v insolvenci

Co k Sumo půjčce potřebujete:

 • občan České republiky ve věku nad 18 let
 • doložení pravidelného příjmu předložením výpisu z banky
 • bankovní účet vedený své jméno
 • dva platné doklady totožnosti

Žádost o půjčku

Žádost lze uskutečnit z pohodlí Vašeho domova a probíhá stejně jednoduše, jako nákup přes internet. Nejsnažší způsob je přes formulář na této stránce nad títmo textem. Vyplníte pouze jméno, kontaktní telefon, emailovou adresu a nastavíte si požadovanou sumu a kurzorem potáhntet počet měsíců na požadovanou úroveň. Formulář odešlete tlačítkem "Půjčit ihned" a pak už jen čekáte než Vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti Bezvafinance. Ten Vás seznámí s veškerými důležitými informacemi o půjčce a posoudí jaká je Vaše úvěruschopnost. Protože většina nebankovních společností se rozhoduje podle toho, jestli jste nebo nejste rizikovým klientem. K tomu je právě zapotřebí ta kontrola registru dlužníků.

Až Vás kontaktuje obchodní zástupce a sdělí Vám, že Vaše žádost o půjčku byla schválena, opět jednoduše a pohodlně online podepíšete smlouvu a je to. Peníze Vám jdou na Váš účet v bance a připsány budou do 2 dnů. Jak bylo výše zmíněno, pokud máte bankovní účet u některé z větších a známějších bankovních institucí, tak máte peníze na účtu ještě dříve. Maximální doba čekání na peníze na cestě jsou 2 dny.

O Sumo půjčku mohou žádat občané České republiky s trvalým bydlištěm na území ČR. Všichni ve věku nad 18 let, ne však starší než 70 let. Samozřejmě musíte vlastnit bankovní účet vedený na Vaše jméno, emailovou adresu a platný telefonní kontakt. Nutností pro tuto půjčku je pravidelný příjem, který byste měli být schopni doložit (např. výpisem z bankovního účtu, pracovní smlouvou nebo výplatní páskou).

Žádost o půjčku bohužel nemohou podat lidé, kteří jsou v insolvenci. Exekuce však není při žádosti o Sumo půjčku překážkou. Lidé, kteří již mají závazky u jiné nebankovní společnosti nebo mají záznam v registru dlužníků, těm bude bohužel žádost zamítnuta. Záznam v trestním rejstříku ovšem nevadí. Výhodou je, že nepotřebujete ručitele a ani žádnou hmotnou zástavu. Šance na schválení žádosti je dokonce velmi vysoká, což není úplně běžné u podobných úvěrů. Na Sumo půjčku dosáhne každý, kdo splňuje výše předeslané podmínky.

Celkové hodnocení Sumo půjčky

Společnost Bezvafinance je poskytovatelem Sumo půjčky, která spadá do kategorie nebankovních online půjček. Sumo půjčka Vám pomůže s pokrytím menších i větších výdajů. Nabízí půjčky pouze v malé výši od 1000 Kč a maximálně do 50 000 Kč. V porovnání s jinými nebankovními společnostmi má nižší úrok již od 4 %. Doba splácení je možná nastavit na období od 12 - 84 měsíců. Sumo půjčku mohou získat lidé ve věku 18 - 70 let, s trvalým příjmem, který jsou schopni doložit (např. výpisem z účtu, pracovní smlouvou nebo výplatní páskou), nutností je trvalý pobyt v České republice. Naopak půjčku nedostanou lidé, kteří již splácejí u jiné nebankovní instituce, kteří jsou v insolvenci, a lidé se záznamem v registru dlužníků. Záznam v trestním rejstříku ani exekuce nevadí. Šance na  schválení úvěru je velmi vysoká pro všechny, kdo splňují podmínky, což není u takových úvěru samozřejmostí. Žádost se podává online jednoduchým vyplněním formuláře. Po odeslání Vás kontaktuje obchodní zástupce a seznámí Vás se všemi náležitostmi půjčky. Posouzení je velice rychlé a po schválení a online podpisu smlouvy, Vám jsou peníze poslány na účet do maximálně 2 dnů. Doba připsání je pak odvislá od Vaší bankovní instituce.

 

Proč právě půjčka Sumo půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit

Podobné půjčky

Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.