Půjčka Unicredo

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 1 - 25 dní

Nebankovní rychlá SMS půjčka s velmi rychlou výplatou a možností půjčit si 1 000 až 10 000 Kč, a se splatností až 25 dní.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost1 - 25 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Novacredit přichází s novou a moderní metodou jak si splnit své sny. Půjčka Unicredo nyní nabízí možnost, jak si půjčit peníze revolučním způsobem a navíc velmi výhodně. Půjčka funguje na základě aukčního systému, který u nás zatím není příliš známý. Jako první se s touto novinkou proslavila společnost Zonky, která operuje na stejném principu. Jde o princip, kde lidé půjčují lidem, aniž by při tom museli spolupracovat s bankou. Tento systém je v Evropě již velmi oblíbený, například ve Velké Británii, Polsku nebo Německu.

Aukční systém funguje tak, že na Vaší půjčku se skládá i více investorů a vy pak sledujete jak se Vaše půjčka postupně skládá dohromady. Vyplnit online žádost je velice lehké pro každého a pak už stačí jen odeslat. Unicredo se zavazuje, že Vaši žádost vyřídí co nejrychleji to půjde, avšak dopředu není možné určit přesnou dobu. Jakmile bude Vaše žádost posouzena, výsledek Vám přijde emailem a na telefon. A pak už jen sledujete nabídky od investorů, kteří chtějí do Vaší půjčky investovat. Investoři jsou běžní lidé jako Vy, kteří pouze chtějí zúročit své úspory a zároveň pomoci jiným lidem ve finanční tísni. Peníze pak čerpáte na bankovní účet.

S půjčkou Unicredo si můžete půjčit nižší částky od 1 000 - 10 000 Kč, napoprvé jen do 2 000 Kč. Úroková sazba se pohybuje ve střední hladině okolo 25 %. Vzhledem k nízkému limitu částky pro půjčku, je doba splácení nastavena na odpovídající délku od 1 do 25 dní. Za půjčku Unicredo si můžete pořídit, co budete chtít. Investoři rádi přispějí na splnění Vašich snů. Zároveň Vám ale i rádi pomohou zlepšit a zvýhodnit Vaši finanční situaci zlevněním půjčky nebo refinancováním.

K Unicredo půjčce nemusíte shánět ručitele ani zástavu, nevadí pokud máte exekuci ani dluhy u jiných úvěrových společností. Kontrola registru dlužníků není vyžadována, zároveň ani kontrola trestního rejstříku. Nemusíte dokládat stálý příjem, ale je nutné ho mít, abyste byli schopni půjčku řádně splatit. Jediná překážka pro získání půjčky by mohla být, jestliže jste v insolvenci.

Základní informace o Unicredo půjčce:

  • převratný aukční systém
  • krátkodobá půjčka od 1 000 - 10 000 Kč
  • doba splácení 1 - 25 dní
  • peníze Vám půjčí běžní lidé bez asistence banky
  • bezúčelné čerpání
  • umožňuje zlevnění půjčky nebo refinancování

Co k Unicredo půjčce potřebujete:

  • stálý zdroj příjmu bez doložení
  • občanský průkaz
  • bez insolvence

Žádost o půjčku

Podání žádosti o půjčku Unicredo je zcela jednoduché a nekomplikované. Zdarma vyplníte online žádost a nahrejete k ní potřebné podklady (kopie občanského průkazu). K žádosti budete potřebovat tyto osobní údaje - jméno, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, číslo bankovního účtu, povolání a zaměstnavatele. Před odesláním formuláře si pečlivě přečtěte podmínky pro žadatele a zkontrolujte správnost uvedených dat. Pokud by odeslaná data nebyla úplná nebo pravdivá, žádost pravděpodobně nebude ani přijata. V případě, že by pracovníci scoringového oddělení potřebovali další podklady pro posouzení Vaší úvěruschopnosti, budou Vás kontaktovat.

Hned jak žádost odešlete, pracovníci v Novacredit se Vaší žádosti začnou okamžitě věnovat (samozřejmě pouze v běžné pracovní době). Podle interních postupů posoudí každého klienta individuálně a zjistí jeho úvěruschopnost. Pokud jste novým zákazníkem společnosti, může tento proces trvat o trochu déle, než když žádáte již po několikáté. Jakmile je posudek hotov, přijde Vám výsledek na email a telefon. Po schválení žádosti pro Vás začne Unicredo hledat vhodného investora, jehož nabídka Vám přijde opět na email a telefon.

Smluvní podmínky jsou naprosto srozumitelné úplně pro každého. Smlouva neobsahuje žádné skryté poplatky a je poskytována za jasných a předem daných pravidel. Jediné co musí žadatel splňovat je podmínka pravidelného zdroje příjmů a nesmíte být v insolvenci. Jako žadatel musíte být starší 18 let a musíte být občanem České republiky s trvalým bydlištěm. Zdroj příjmů nemusíte dokládat, ale v žádosti musíte uvést zaměstnavatele. Překážkou v získání půjčky pro Vás nebude záznam v trestním rejstříku ani v registru dlužníků. Nevadí, pokud máte exekuci a nevadí ani závazky u jiných úvěrových společností.

Zásadou bezpečného úvěrování je vždy splácet včas. Pokud by Vám v budoucnu někdy hrozilo, že budete mít problém splácet, obraťte se na svého investora co nejdříve a neodkládejte problém na později. Jistě společně najdete nějaké řešení a vyhnete se tak možným potížím s vymáháním dluhu. A naopak, pokud byste půjčku chtěli splatit dříve než v daném termínu, je to možné bez dalšího poplatku.

Celkové hodnocení Unicredo půjčky

Společnost Novacredit poskytuje půjčku Unicredo, která nabízí možnost jak získat peníze na splnění Vašich přání novým moderním způsobem. Zároveň ji můžete využít na zlevnění půjčky nebo refinancování Vašich stávajících závazků. Tento nový princip půjčování finančních prostředků je převratný v tom, že peníze získáváte od lidí na základě aukčního systému a bez asistence bankovní instituce. Dostupná částka úvěru je 1 000 - 10 000 Kč, s krátkou dobou splácení od 1 - 25 dní. Systém lidé půjčují lidem již velmi dobře funguje u našich sousedů v Německu a v Polsku nebo dále ve Velké Británii. O půjčku zažádáte online velmi jednoduchým vyplněním žádosti, které nezabere ani čtvrt hodinky. Přiložíte pouze kopii občanského průkazu a žádost odešlete. Jakmile Vaši žádost Unicredo zpracuje, dostanete nabídku emailem a na telefon. Šance na schválení půjčky je vysoká, takže se nebojte, že jen ztrácíte čas vypisováním další žádosti. Pak Vám Unicredo pomůže najít vhodného investora, který by chtěl investovat do Vaší půjčky. Jakmile je vše vyřízeno, peníze okamžitě putují na Váš bankovní účet.

Proč právě půjčka Unicredo:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem

Podobné půjčky

Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní